štamgast

Co děláte večer po 20:00 (ve všední den i o víkendu)?

Odpovědi
briketka10

Jsem na PC

jsem na PC celý večer a mám puštěnou telku, čekám na film, který chci sledovat, nebo jako kulisu s vyladěným hudebním kanálem nebo Čt24..

Vlk-Gabriela

Čtu si

Nejčastěji si čtu knihu, ale pokud dávají náhodou v televizi něco zajímavého, tak se dívám. A nebo dělám naprosto něco jiného.

Ella

Spím

popřípadě jsem na PC nebo venku s kamarády, ale když pracuju nebo jdu druhý den do práce, tak chodím spát brzo, abych se ve tři ráno probudila…

kurec

Jsem na PC

SonsyMite

Jsem na PC

Jak jinak

terry

něco jiného

MILAN1961

Sleduji TV

Heřman

něco jiného

Učím se do školy.