pusinka50

Co děláte v tomhle

inverzním počasí pro zlepšení nálady a hlavně pro zvýšení výkonu a aktivity organismu? Jíte více zeleniny, ovoce, či to řešíte nějakým pohybem nebo neřešíte a lenošíte? Já jsem totiž neskutečně unavená, vyčerpaná, ale je to i špatným stravováním a tím stěhováním. Co na vás zabírá na únavu?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Mně stačí málo, já netrpím nějakým špatnými náladami z počasí. Stačí když vyjdu ven vidím probouzející se přírodu- už mi kvetou kytičky venku krokusy a sněženky, tráva se zelená pěkně . Začala jsem chystat truhlíky – sázím . Vím, že je ještě daleko něž je dám ven ,ale úžasně mě to nabíjí ta činnost -to piplání. A hlavně procházky venku za každého počasí, vezmu foťák a jdu a fotím – docela všední věci a pak doma v pc to znovu a znovu procházím a kochám se. Setřesu tím i únavu z všedního dne ....... Prostě na každého funguje něco jiného.

Další odpovědi
anonym

Na únavu mi pořád nejlépe zabírá odpočinek. Taky jsem měla docela „veselo“ s řemeslníky a malováním, do toho rehabilitace po zlomenině ruky. Bylo toho naráz moc. Tak jsem si to po té „odlenošila“ a už je to podstatně lepší.
Před chvílí volala kamarádka, prozpěvovala si a byla veselá. Ptala jsem se, co se jí stalo. Odpověděla, že si zatancovala a ohromně jí to zlepšilo náladu.
Zkus něco podobného, třeba to zabere.

terry

Ani mi to nepřijde.
Podívám se na zeď, kde mám obrázky, nápisy a fotky a všechen splín je ta tam.

pizlicka

ja dnes bezela 21km,pak dalsi 4km rychlochuzovala,a snedla jsem cely kvetak zapeceny se syrem.

pusinka50

pižličko, ty jsi ve velmi dobré kondici a jsi jistě o dost mladší než já, v tomhle nečasu jsem před pár lety rychle chodila půl hodiny se psem po lese a pak jsem to hodně odstonala, od té doby takové skopičiny nedělám

pusinka50

ocko, víš, já nemám čas odpočívat, stěhuju, vybírám dlažby, obklady, pokoj stěnu, postel, kuchyň linku, sporák, pračku, kombinuju a plánuju, pořád nad něčím přemýšlím a už je to vysilující:-(
hanulko, víš, v Praze sněženky a krokusky nenajdeš, možná někde, kam já ale nejezdím a už mě poslední léta každá zima nějak hodně zmáhá, každá je nějak delší a delší, ale mít vlastní baráček a zahrádku, tak bych to tak neřešila, ale co v paneláku:-(

hanulka11

To je přeci ale krásné zařizuješ si vše znova a vybíráš podle sebe – to mě by nevysilovalo. Těšilo by mne, že budu mít vše nové. Jak říkám každý jsme jiný a i v tom největším kalupu najdu skulinku a užiju si pohodu. Prostě je to asi povahou. Podle toho jak to čtu ......

anonym

Pusinko, taky bych raději řemeslníky a malování nechala na později, ale nešlo to. Děti mi k narozeninám koupily linku, tak jsem musela pozvat zedníky, aby udělali stavební úpravy, musela jsem seškrábat starý nátěr a vymalovat. Nedoléčená ze zánětu průdušek a s rukou bolící po zlomenině. No byl to opravdu záběr. Do toho ještě daňová přiznání. Nemohu říct, že mám čas ležet. Jenže – odpočinout si je třeba, jinak nebudeš fungovat. Chvíli to vydržet jde, ale opravdu jenom chvíli.
Chceš se vsadit, že to nemáš těžší? Potěší, když i jiní lítají v jednom kole.
Neboj, zvládneme to, vždyť jsme holky šikovné.

pusinka50

Jj, přesně podle pravidla „cizí neštěstí potěší“, viď:-) dělám si srandu pochopitelně:-) jojo, budeme to muset zvládnout. jak píše hanulka, měla bych si to především užívat, ale je toho na mě prostě nějak moc, co musím vše stihnout a zvládnout do určitého termínu, no už to nebudu dál vířit, snad se to podaří…