Avatar uživatele
pusinka50

Co děláte v tomhle

inverzním počasí pro zlepšení nálady a hlavně pro zvýšení výkonu a aktivity organismu? Jíte více zeleniny, ovoce, či to řešíte nějakým pohybem nebo neřešíte a lenošíte? Já jsem totiž neskutečně unavená, vyčerpaná, ale je to i špatným stravováním a tím stěhováním. Co na vás zabírá na únavu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, anonym před 4036 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Odpoveď byla označena jako užitečná

Mně stačí málo, já netrpím nějakým špatnými náladami z počasí. Stačí když vyjdu ven vidím probouzející se přírodu- už mi kvetou kytičky venku krokusy a sněženky, tráva se zelená pěkně . Začala jsem chystat truhlíky – sázím . Vím, že je ještě daleko něž je dám ven ,ale úžasně mě to nabíjí ta činnost -to piplání. A hlavně procházky venku za každého počasí, vezmu foťák a jdu a fotím – docela všední věci a pak doma v pc to znovu a znovu procházím a kochám se. Setřesu tím i únavu z všedního dne ....... Prostě na každého funguje něco jiného.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Andělé Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Na únavu mi pořád nejlépe zabírá odpočinek. Taky jsem měla docela „veselo“ s řemeslníky a malováním, do toho rehabilitace po zlomenině ruky. Bylo toho naráz moc. Tak jsem si to po té „odlenošila“ a už je to podstatně lepší.
Před chvílí volala kamarádka, prozpěvovala si a byla veselá. Ptala jsem se, co se jí stalo. Odpověděla, že si zatancovala a ohromně jí to zlepšilo náladu.
Zkus něco podobného, třeba to zabere.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
terry

Ani mi to nepřijde.
Podívám se na zeď, kde mám obrázky, nápisy a fotky a všechen splín je ta tam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

ja dnes bezela 21km,pak dalsi 4km rychlochuzovala,a snedla jsem cely kvetak zapeceny se syrem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
pusinka50

pižličko, ty jsi ve velmi dobré kondici a jsi jistě o dost mladší než já, v tomhle nečasu jsem před pár lety rychle chodila půl hodiny se psem po lese a pak jsem to hodně odstonala, od té doby takové skopičiny nedělám

před 4036 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pusinka50

ocko, víš, já nemám čas odpočívat, stěhuju, vybírám dlažby, obklady, pokoj stěnu, postel, kuchyň linku, sporák, pračku, kombinuju a plánuju, pořád nad něčím přemýšlím a už je to vysilující:-(
hanulko, víš, v Praze sněženky a krokusky nenajdeš, možná někde, kam já ale nejezdím a už mě poslední léta každá zima nějak hodně zmáhá, každá je nějak delší a delší, ale mít vlastní baráček a zahrádku, tak bych to tak neřešila, ale co v paneláku:-(

před 4036 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

To je přeci ale krásné zařizuješ si vše znova a vybíráš podle sebe – to mě by nevysilovalo. Těšilo by mne, že budu mít vše nové. Jak říkám každý jsme jiný a i v tom největším kalupu najdu skulinku a užiju si pohodu. Prostě je to asi povahou. Podle toho jak to čtu ......

před 4036 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Pusinko, taky bych raději řemeslníky a malování nechala na později, ale nešlo to. Děti mi k narozeninám koupily linku, tak jsem musela pozvat zedníky, aby udělali stavební úpravy, musela jsem seškrábat starý nátěr a vymalovat. Nedoléčená ze zánětu průdušek a s rukou bolící po zlomenině. No byl to opravdu záběr. Do toho ještě daňová přiznání. Nemohu říct, že mám čas ležet. Jenže – odpočinout si je třeba, jinak nebudeš fungovat. Chvíli to vydržet jde, ale opravdu jenom chvíli.
Chceš se vsadit, že to nemáš těžší? Potěší, když i jiní lítají v jednom kole.
Neboj, zvládneme to, vždyť jsme holky šikovné.

před 4036 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pusinka50

Jj, přesně podle pravidla „cizí neštěstí potěší“, viď:-) dělám si srandu pochopitelně:-) jojo, budeme to muset zvládnout. jak píše hanulka, měla bych si to především užívat, ale je toho na mě prostě nějak moc, co musím vše stihnout a zvládnout do určitého termínu, no už to nebudu dál vířit, snad se to podaří…

před 4036 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek