Pipka

Co děláte v tom vedru,také pijete teplé

Pokud si vypijete při 40 stupních ledovou tříšť je to jako když ji vyleješ na horká kamna a ještě hrozí angína.Také dáváte dětem a i sobě teplé pití při tropech?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym

ano

Měla jsem včera 3 teplé kozly (plech),chutnali sice jako kravská moč,ale pěkně mě to zbombilo.

suaeda

ano

Přímo teplé nápoje nepiji, ale dříve uvařené nápoje (čaj případně i kávu) co mám na sektorce a mají tedy pokojovou teplotu ano.

anonym

ano

Od svých čtyřiceti let už nemohu pít studené nápoje.Tenkrát jsem v takovémto parnu vypil pivo studené pivo na ex a do rána jsem měl takovou angínu, že jsem ani nemohl polykat.
Od té doby piju všechny nápoje teplé (pivo si dávám na teplé radiátory, v těchto vedrech na sluníčko ohřát).

lexx

ano

kouknu se dalekohledem z balkonu či už otevřeli místní nalejvárnu a kdo známý tam již nasává a potom do šrajtofly se podívám a rozhodnu se