Michal Kole

Co děláte teď ve vedrech s propoceným oblečením ?

Vyperete jej? Na jakou teplotu ? Na vyvářku, předpírkou, mácháním ?

Nebo jej spálíte jako nebezpečný infekční odpad ?

Nejlepší odpověď
Damiana

Na co se s tím jakkoli dřít. Skočit do vody, vypere se samo, vymáchá a ještě si zaplaveš. 🙂
(Víceméně si nedělám legraci, protože vidím v čem chodí dnes chlapíci do bazénu – normální kraťasy (bermudy), které se plavkami fakt nedají nazvat ani při nejlepší vůli. Děs!)

Další odpovědi
Drap

Odpověděl jsi si sám. Jsou jen dvě možnosti, buď zahodit a nebo vyprat. Pere se podle materiálu, ale to jistě víš.

venkovan

Normální člověk nosí oděv tak dlouho dokud se nerozpadne a potom si udělá nový. Jenom dneska každý hned obleky zahazuje, pere a vůbec nemyslí na to, že místo toho aby ležel pod stromem a čekal až dozrají švestky, tak maká v práci jako blázen, bay dostal nějakou korunu, za ni si koupil kus hadříku a potom si lhl pod strom, aby si mohl na chvilku odpočinout než zas bude dřít.
Neprat, maximálně koupit kolíčky na nos. – je to levnější než prací prostředek.