Complex

Co děláte se ztvrdlou vánočkou?

Nejlepší odpověď
annas

Je z ní dobrá žemlovka s tvarohem a jablky. Někdy žemlovku dělám přímo z čerstvé vánočky, nikoliv z rohlíků.

Další odpovědi
Kepler

Že by u mně ztvrdla vánočka, to se nemůže stát. Tvrdne mi leccos jiného, ale vánočka ne. Ale kdyby přece jenom, moc mě toho nenapadá. Jako krmivo a strouhanka se nehodí. Leda tu strouhanku zamíchat do jiného sladkého těsta.

aliendrone

Sežerou labutě! Tedy – jen si to myslím. Jednak vánočka u mne neztvrdne, protože se u me vyskytuje zcela vyjímečně (ne mojí zásluhou) a když se tak stane, tak ji škodolibě PŘEDNOSTNĚ naděluji návštěvám ke kafi. Jinak je krmení labutí takové ukidňující, až duchovní – na rozdíl od krmení holubů, jen je zahlédnu a lituji, že nemám po ruce brokovnci. ;) :D :D

ivzez

Mně vánočka ztvrdnout nestihne.

zjentek

Ztvrdlá vánočka do kompostu PATŘÍ!

Dále je možno ji rozbít kladívkem a vyzobat z ní rozinky!