Co děláte se svým! tělem?

Aby jakžtakž fungovalo? Věc,která se nepoužívá,nebo minimálně,chátrá.

Nejlepší odpověď
annas

Cvičím, nepřejídám se, piju nejméně (v chladnějších dnech) 1,5 – 2 litry čisté vody denně. Jinak se „dopojuji“ bylinkovými extrakty, které vyrovnávají v těle energii jin a jang.

Další odpovědi
Mili @

Cvičím, a to i v noci! 😁
Doplňuji:
pro QUENTOSE: nepřeháněj, vždyť jsi mladej kluk!!! 🙂

quentos

cvičím, obyčejně s úderem půlnoci :{)> ale jestli narážíš na konkrétní orgán, tak ten tedy opravdu chátrá.