JarkaHor

Co děláte s oblečením, které vám jenom tak leží ve skříni a jež nevynosíte?

Nejlepší odpověď
iceT

Pošlu ho dál, nadělám hadérky na úklid, odnesu na charitu, případně zrecykluju.

Další odpovědi
IvkaH

Většinou jsem jimi obdarovala známé nebo nesla na charitu a teď naposledy jsem vyzkoušela tady tu eko výzvu https://www.genesis-eshop.cz/eko-vyzva

Malvína

Nechám ležet dál. 🙂 Vážně. Věci, u kterých si na první dobrou neřeknu “Jo, tohle půjde”, ale zaváhám, nevyhazuji. Párkrát se mi to už vymstilo a darované nebo zrecyklované oblečení jsem posléze postrádala. To oblečení, které projde dál, daruji. Buď charita, známí a nebo kamarádům do dílny. Mám nějaké srdcovky, které nevyhodím, i kdybych je nikdy obléct neměla. K oblečení se chovám hezky, dost si na tom zakládám, takže mi i dlouho vydrží.

zjentek

Dobře uschovej, až típnou plyn tak vynosíš!

Ametyst

Přinesu ho do charity Broumov. Některé věci rozstříhám na další použití v domácnosti.

cappuccino

Vetsinu obleceni rozdam dal anebo posunu do alzheimerova centra.
Obleceni z peknych latek nekdy presiji na neco jineho.
A z nekterych kousku udelam hadry, ze kterych se tesi soused v dilne.

michalds

https://www.po­tex.cz/

led

1 – Vyložím na slnko a vyvetrám
2 – Na nosenie použiteľné prvky skúsim skombinovať so súčasne noseným oblečením. Taká kombinácia retro+novo niekedy výjde zaujímavo
3 – Použiteľné oblečenie ktoré nepotrebujem posuniem ďalej prípadným záujemcom, alebo do charity
4 – Z prvkov nepoužiteľných na nosenie, ale využiteľných na iné účely použijem čo sa dá…

Často platí, že to o čom si myslíte, že už nikdy a nikdy viac nepoužijete, o krátky čas po jeho likvidácii to budete potrebovať.

rrihamirek1

ROSVIHAM.