Avatar uživatele
JarkaHor

Co děláte s oblečením, které vám jenom tak leží ve skříni a jež nevynosíte?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Odpovědi.cz před 722 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Pošlu ho dál, nadělám hadérky na úklid, odnesu na charitu, případně zrecykluju.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
IvkaH

Většinou jsem jimi obdarovala známé nebo nesla na charitu a teď naposledy jsem vyzkoušela tady tu eko výzvu https://www.genesis-eshop.cz/eko-vyzva

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Malvína

Nechám ležet dál. 🙂 Vážně. Věci, u kterých si na první dobrou neřeknu “Jo, tohle půjde”, ale zaváhám, nevyhazuji. Párkrát se mi to už vymstilo a darované nebo zrecyklované oblečení jsem posléze postrádala. To oblečení, které projde dál, daruji. Buď charita, známí a nebo kamarádům do dílny. Mám nějaké srdcovky, které nevyhodím, i kdybych je nikdy obléct neměla. K oblečení se chovám hezky, dost si na tom zakládám, takže mi i dlouho vydrží.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Dobře uschovej, až típnou plyn tak vynosíš!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Přinesu ho do charity Broumov. Některé věci rozstříhám na další použití v domácnosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Vetsinu obleceni rozdam dal anebo posunu do alzheimerova centra.
Obleceni z peknych latek nekdy presiji na neco jineho.
A z nekterych kousku udelam hadry, ze kterych se tesi soused v dilne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
michalds

https://www.po­tex.cz/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

1 – Vyložím na slnko a vyvetrám
2 – Na nosenie použiteľné prvky skúsim skombinovať so súčasne noseným oblečením. Taká kombinácia retro+novo niekedy výjde zaujímavo
3 – Použiteľné oblečenie ktoré nepotrebujem posuniem ďalej prípadným záujemcom, alebo do charity
4 – Z prvkov nepoužiteľných na nosenie, ale využiteľných na iné účely použijem čo sa dá…

Často platí, že to o čom si myslíte, že už nikdy a nikdy viac nepoužijete, o krátky čas po jeho likvidácii to budete potrebovať.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
rrihamirek1

ROSVIHAM.

Nový příspěvek