Co děláte s nakoupeným pečivem a chlebem, které nezkonzumujete?

Nejlepší odpověď
iceT

Z chleba topinky,vaječný topinky nebo plněný chleba(obdoba vaječné topinky,jen bohatější),z roh­líků většinou strouhanku nebo žemlovku,když je chuť na sladký oběd.

Další odpovědi
zzzlatokopka

Dám zvířatům.

dudu

My i rodiny našich dvou dcer je dáváme sousedům na chalupě a oplátkou dostáváme domácí vajíčka.

lexx

naučil jsem se nakupovat hospodárně, kolik potřebuji, suchý rohlík natož chleba bych nezahodil nikdy, lépe věnoval chovateli slepic nebo tak

Luxx

ze starých rohlíků děláme strouhanku
když zbyde chleba, tak ho děláme ve vajíčku… jinak chleba kupujeme tak, že ho v obchodě nakrájíme na kráječi, potom balíčky po čtyřech krajícech dáváme do mrazáku a dle potřeby vytahujem.. po rozmrznutí je chleba jako čerstvý a nevyhodí se ho tolik…
když je zbylý chleba už nejedlý, ale ještě nemá fusy, tak jej dáváme někomu, kdo má slepice

jinsun

Chleba kupuju usporne, takze ho sezeru vzdy do posledni patky :D

Drap

Pokud už nejde použít tak zvířectvu. U nás se zbytečného pečiva najde jen velmi málo.

anonym

Starší chleba buď opečené kostičky a do prachové polévky nebo obalíme ve vajīčku a opečené jako topinku.
Rohlíky a housky nezbývají, hlad (nezaměstnanost) donutí jíst i tři dny staré.
Zlatī komunisti, tam jsem NEVĚDĚL co je hlad ( nepočítám hlad mezi jídly).

Hlada

Chleba a pečivo mám v mrazničce. Večer přesunu to, co spotřebuju druhý den do ledničky, takže problém nemůže nastat.

klumprt

Moc nám toho nezbývá, ale když jo, tak to hážem divokým kachnám na rybníce. Občas si zobnou i kapři. Junior v kočárku to hemžení sleduje se zájmem a viditelně se dobře baví :) Občas se jen tak pro zábavu plácnu přes kapsu, po cestě se stavíme v obchodě a koupíme jim i čerstvý rohlík, protože ono nám toho opravdu moc nezbývá.

briketka10

Chleba nekupuji a pečivo výjimečně jen, když
mám náhodou chuť a vidím, že je propečenej
rohlíček a doma si na něm pochutnám k sýru.
Takže mi nezbyde, někdy koupím dva 😁

Pipka

nestíhám sušit chléb pro ovečky,ty ho milujou a mi milujeme řízky ze všeho možného takže rohlíky jdou na strouhanku