Co děláte s bramborou, nebo uhlím, které se objevují v nadílce od Mikuláše?

To je otázka spíše pro ty, kteří celý rok zlobili, ale já jsem byl vždy hodný a tyto komodity se mi tam objevují také 😁

Nejlepší odpověď
briketka10

Synovec ode mě dostává každý rok 2 brambory
do punčochy ty si beru zpátky, uhlím netopím a
postupně, jak roste nezavděčím se autíčky ani
hračkami, tak mu kupuji bombonky, které má rád,
cigaretky a nějaké ovoce.
Je mu už 23 let, ale je to tradice a ta tradicí zůstane :D

Další odpovědi
anonym

Nikdy jsem takového nic nedostal, a kdyby ano, věnoval bych to tomu, kdo nemá na uhlí i kobzole!

VeRe1983

Bramboru samozřejmě oškrábu a nechám vařit. Uhlí, jo to je oříšek.

lexx

uhlí do kamen (kdo má) a brambory do hrnce

anonym

Já bych bral káru uhlí na topení,zlobím furt, a krumple,ty se hodí.