kiticka951

Co děláte proti špatný náladě??

Nejlepší odpověď
Monie

Hlasitá muzika, boxovací pytel(nemám vlastní zkušenosti, ale prý to pomáhá), nebo to zkusit zaspat. Ještě bych také navrhovala procházku s přáteli :)

Další odpovědi
kosaaaak

Na boj se špatnou náladou byl specialista Karel Jaromír Erben. Z jedné jeho dosud nevydané sbírky bych tu něco měl..

„V návalu špatné nálady,
mlátím se kladivem do brady,
když se mi nálada nelepší,
skřípnu si pazourek do kleští.“

K.J.B.D.S.M. Erben, Praha, 1866

Drap

Začít něco dělat jiného.....sport, práce,hoby...­............zkrát­ka přebýt to něčím

tom004

Nevím,neznám. 🙂

chudst

Pustim si Big Bang Theory, pripadne Uvolnete se prosim. Vzdy zarucene pomuze :) V pripade BBT mi zacnou koutky cukat asi zhruba po 10 vterinach a v pripade Uvolente se se uvolnim asi za 10 minut.

Jinak receno: pustte si neco, u ceho se v televizi normalne rehtate smichy.

Coon

Přesně, nejlepší je zapnout si nějakou komedii, film u kterého se budete řezat smíchy, pustit si pohodovou hudbu, nebo jít dělat nějaký sport a tak :)

anonym

zrovna před pár hodinama sem měl takovou docela solidní debku, během půl hodiny mi zabrali kabáti :) a teď hezky spinkat :)

venkovan

Předcházet jí!