Avatar uživatele
Georgo2010

Co děláte pro svůj kariérní a osobní rozvoj? Jaké viditelné výsledky jste už zaznamenali?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4665 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Protože pracuji v náročném technickém oboru, musím se snažit udržet krok s neustále se vyvíjejícími technologiemi, s tím související legislativou, obnovovat si četné zkoušky a certifikace.
Jenže to vše už dnes nestačí, očekávají se další dovednosti a hlavně tzv. sociální kapitál (dříve se tomu říkalo užitečné kontakty a znalost struktur konkurence).
Tohle vše ještě nějak dokáži ovlivnit, ale konečný filtr se jmenuje věk, a s tím nějak nic nezmohu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Síce kariérne už nepotrebujem…
ale pre osobný, stále sa učím.
PS.
Preto som aj tu 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Všechno co mohu a výsledky jsou uspokojivé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HOMER

Chodím do školy.Výsledky..No tak složil jsem státní maturitu s dobrýma známkama a udělal přijímačky na VŠ.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jakub Tlapal

Já jsem si našel různé audioknihy o osobním rozvoji, tak když mám chvilku, tak je poslouchám. Píšu si z nich poznámky a snažím se ty rady nějak aplikovat v práci. Mám nabídku na kariérní postup, ale musel bych se ještě účastnit nějakých kurzů, tak chci s ředitelem projednat, jestli by nestačily ty audioknihy, protože v nich se dozvím to samé a možná ještě víc než v kurzu.

Nový příspěvek