Avatar uživatele
arygnoc

co děláte, kromě toho, že píšete na odpovědi

myslím tím TEĎ?

já ochutnávám loňské vínko z Moravy, kouřím a vychutnávám si klid (všichni vypadli na návštěvu).

Ne, za tuhle otázku mi nedávejte palečky (si to ani nezasluhuje), je to jenom zvědavost.
Doplňuji:

  • iv-:

prosím, pošlete mi link na stáhnutí filmu „Cesta“, to mne zaujalo (kromě vás, samozřejmě).

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Kerberus, anonym, anonym před 4604 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andělé

Zrovna mě štípl komár mezi půlky,spíš smečka komárů,ty se vyřádily,dobanec je odtamtud po tamtud ☹
Stěžuju si dceři,že si asi komáři hrály na schovku a ona povídá: no a pak nemaj být komáři infikovaný…
Jinak jsem doklidila a jdu na telku…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
casey

Pred chvili jsem dovecerel peceneho burtika a popijim pivo. Jsem na chate a mam narazeny sud.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Hlídám vnučku,a stahuju si film s R.DeNirem.
Doplňuji:
http://movie-library.cz/fil­m/233126-cesta/

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Na druhem notebooku se divam na film " Cesta ". Dala jsem si cajika a za chvili vypinam a jdu do hajan. 🙂 Dobrou. -iv-
Doplňuji:
Ary , na me takhle cizojazycne nemuzete mluvit ! Vzdyt uz me znate ! Me to syn " nejak strka " do flesky. Ja mu napisu nazvy filmu a on mi to tam " nastrka ". A jak tu flesku pouzivat me ucil 14 dni !
Vy jste ale sikovny , zkuste si ten film najit podle nazvu. Ja uz se zacinam bat .. je to nejaky strasidelny … napiste kdyztak zitra , napsala bych synovi. 🙂 -iv-

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Víkendové domácí práce, TV, véča a vínko, vyřizování mailů, kompletace sešitů na dceřiny státnice, dočetba týdenních titulů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Mě zblbly korálky,tak se pokouším stvořit bonsaj za pomoci drátku a korálků a k tomu mám puštěný film jako kulisu
Doplňuji:
mohlo by to být ono?http://ww­w.uloz.to/9987889/­cesta-dobrodruzne-drama-2009dvd-rip-cz-dabing-avi

Upravil/a: iceT

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Mám puštěnou telku jako kulisu,popíjím moc dobré pivko s medem KVASAR – vyjímečně,jinak piju taky víno,občas si dám cigárko a studuji na internetu cíl mojí dovolené,prostě pohodička…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ponytail

dobré ráno, já si vychutnávám ranní čaj a kousek bábovky, který jsem si přivezla od maminky 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Andele , divim s e, ze si jeste nikdo z panu nenapsal o fotodukaz. ! 🙂
( snad me to prominete ) -iv-

před 4603 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

  • iv-,to bych jim nedoporučovala,z mých půleček mi nadělali melouna a na fotečku by se ani nevešel,pánové by si mysleli,že se dívají na Mars…:-D

(-iv-,Vám vůbec není co prominout 🙂,od Vás se to očekává 🙂. Váš humor je skoro v každé větě a na to se tu těšíme…:-))

před 4603 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Dobre rano vsem ! 🙂
Ary , iceT je velmi sikovna. !!
Koralky .. a jeste umi najit v pc ten spravny film !! To cumim ! 🙂
Je to on .
Kouknete se na to i iceT , vas zajimaji myslim taky takove jako me… ale jen si to myslim , jak jsem vas zde poznala. 🙂 -iv-

před 4603 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

Už jsem si poznačila filmeček do seznamu,co chci vidět,a nebylo o zase tak složité.Stačí zajít na CSFD,zadat název filmu a ono pak vyleze několik možností,stačí si vybrat.Pak jen kuknout na uložto.Ale doufám,že se nezlobíte,že jsem Vás předběhla?

před 4603 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

iceT … udelala jste radost nejenom me , ale urcite i memu synovi . 🙂
Ten by to musel pro Aryho znovu asi vyhledat … , tak diky i za nej. ( on ale stejne zatim nic nevedel ) 🙂
Priste budu psat rovnou vam . ok. ? 🙂
Ja bych se to chtela take naucit stahovat , ale kdyz jsem se ptala synu , jestli bych se to naucila i ja … , tak jednohlasne oba rekli : Mamino , ty ne !! 🙂 -iv-

před 4603 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

Ale na tom přece nic není,pokud to tam je,tak není problém to najít, někdy je to ale problematické,ob­zvláště pokud je to na více stránkách …

před 4603 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

  • iv-

tak já se polepším, nebudu mluvit jinak než česky, OK (hahahaha).

před 4604 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

A zitra mi sem napiste , jestli jste si film nasel. Je " zvlastni ". jako ja , no. Zvlastni a jeste ke vsemu ze zvlastni. ;-(

  • iv-

před 4604 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

na dotaz cesta google toho háže až až.
na dotaz „film cesta“ také.
spoléhám na vás.

před 4604 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

A co by vam jeste pomohlo ? Titulky ? Ty bych okopirovat umela. To jsem se naucila rychle. ! Uz za tyden. 🙂
Zitra se sem podivam , uz jdu od pc .. -iv-

před 4604 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

dobrou noc.

před 4604 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek