arygnoc

co děláte, kromě toho, že píšete na odpovědi

myslím tím TEĎ?

já ochutnávám loňské vínko z Moravy, kouřím a vychutnávám si klid (všichni vypadli na návštěvu).

Ne, za tuhle otázku mi nedávejte palečky (si to ani nezasluhuje), je to jenom zvědavost.
Doplňuji:

  • iv-:

prosím, pošlete mi link na stáhnutí filmu „Cesta“, to mne zaujalo (kromě vás, samozřejmě).

Nejlepší odpověď
Andělé

Zrovna mě štípl komár mezi půlky,spíš smečka komárů,ty se vyřádily,dobanec je odtamtud po tamtud ☹
Stěžuju si dceři,že si asi komáři hrály na schovku a ona povídá: no a pak nemaj být komáři infikovaný…
Jinak jsem doklidila a jdu na telku…

Další odpovědi
casey

Pred chvili jsem dovecerel peceneho burtika a popijim pivo. Jsem na chate a mam narazeny sud.

anonym

Hlídám vnučku,a stahuju si film s R.DeNirem.
Doplňuji:
http://movie-library.cz/fil­m/233126-cesta/

anonym

Na druhem notebooku se divam na film " Cesta ". Dala jsem si cajika a za chvili vypinam a jdu do hajan. 🙂 Dobrou. -iv-
Doplňuji:
Ary , na me takhle cizojazycne nemuzete mluvit ! Vzdyt uz me znate ! Me to syn " nejak strka " do flesky. Ja mu napisu nazvy filmu a on mi to tam " nastrka ". A jak tu flesku pouzivat me ucil 14 dni !
Vy jste ale sikovny , zkuste si ten film najit podle nazvu. Ja uz se zacinam bat .. je to nejaky strasidelny … napiste kdyztak zitra , napsala bych synovi. 🙂 -iv-

anonym

Víkendové domácí práce, TV, véča a vínko, vyřizování mailů, kompletace sešitů na dceřiny státnice, dočetba týdenních titulů.

iceT

Mě zblbly korálky,tak se pokouším stvořit bonsaj za pomoci drátku a korálků a k tomu mám puštěný film jako kulisu
Doplňuji:
mohlo by to být ono?http://ww­w.uloz.to/9987889/­cesta-dobrodruzne-drama-2009dvd-rip-cz-dabing-avi

hanny 2

Mám puštěnou telku jako kulisu,popíjím moc dobré pivko s medem KVASAR – vyjímečně,jinak piju taky víno,občas si dám cigárko a studuji na internetu cíl mojí dovolené,prostě pohodička…

Ponytail

dobré ráno, já si vychutnávám ranní čaj a kousek bábovky, který jsem si přivezla od maminky 🙂

anonym

Andele , divim s e, ze si jeste nikdo z panu nenapsal o fotodukaz. ! 🙂
( snad me to prominete ) -iv-

Andělé

  • iv-,to bych jim nedoporučovala,z mých půleček mi nadělali melouna a na fotečku by se ani nevešel,pánové by si mysleli,že se dívají na Mars…:-D

(-iv-,Vám vůbec není co prominout 🙂,od Vás se to očekává 🙂. Váš humor je skoro v každé větě a na to se tu těšíme…:-))

anonym

Dobre rano vsem ! 🙂
Ary , iceT je velmi sikovna. !!
Koralky .. a jeste umi najit v pc ten spravny film !! To cumim ! 🙂
Je to on .
Kouknete se na to i iceT , vas zajimaji myslim taky takove jako me… ale jen si to myslim , jak jsem vas zde poznala. 🙂 -iv-

iceT

Už jsem si poznačila filmeček do seznamu,co chci vidět,a nebylo o zase tak složité.Stačí zajít na CSFD,zadat název filmu a ono pak vyleze několik možností,stačí si vybrat.Pak jen kuknout na uložto.Ale doufám,že se nezlobíte,že jsem Vás předběhla?

anonym

iceT … udelala jste radost nejenom me , ale urcite i memu synovi . 🙂
Ten by to musel pro Aryho znovu asi vyhledat … , tak diky i za nej. ( on ale stejne zatim nic nevedel ) 🙂
Priste budu psat rovnou vam . ok. ? 🙂
Ja bych se to chtela take naucit stahovat , ale kdyz jsem se ptala synu , jestli bych se to naucila i ja … , tak jednohlasne oba rekli : Mamino , ty ne !! 🙂 -iv-

iceT

Ale na tom přece nic není,pokud to tam je,tak není problém to najít, někdy je to ale problematické,ob­zvláště pokud je to na více stránkách …

arygnoc

  • iv-

tak já se polepším, nebudu mluvit jinak než česky, OK (hahahaha).

anonym

A zitra mi sem napiste , jestli jste si film nasel. Je " zvlastni ". jako ja , no. Zvlastni a jeste ke vsemu ze zvlastni. ;-(

  • iv-

arygnoc

na dotaz cesta google toho háže až až.
na dotaz „film cesta“ také.
spoléhám na vás.

anonym

A co by vam jeste pomohlo ? Titulky ? Ty bych okopirovat umela. To jsem se naucila rychle. ! Uz za tyden. 🙂
Zitra se sem podivam , uz jdu od pc .. -iv-

arygnoc

dobrou noc.