quentos

Co děláte, když Vám „klekne“ počítač a musí do servisu?

Nejlepší odpověď
annas

Žádný problém, zabavím se jinak.

Kniha, TV, rádio, procházky …

Další odpovědi
ten který je

Žádný problém, zabavím se jinak.

knížka,muzika,kolo a sem tam nějaké to pivko.:-)

tom004

Žádný problém, zabavím se jinak.

Jdu do dílny.Tam,je spousta jiných,elektro­nických udělátek,včetně počítače.

anonym

Zapnu jinou "bednu" - např. TV

Po přestěhování jsem určitou dobu čekal na připojení přes UPC a taky jsem to přežil.

panenka

Využiju firemní, notebook nebo jiný dostupný, bez něj to nejde.

Zapnu si firemní Notebook bez PC když jsem doma jsem hotová

DDarent

Žádný problém, zabavím se jinak.

Vemu si mobil, napojím se na WIFI a jedu dál!!!
Doufam že dostanu Samsung galaxy 10.1 abych měl co dělat poránu když nemůžu na počítač!!!

Deli

Žádný problém, zabavím se jinak.

Ale upřímně se na něj zas těším 🙂

HOMER

Využiju firemní, notebook nebo jiný dostupný, bez něj to nejde.

baghira

Žádný problém, zabavím se jinak.

Jikra

Zapnu jinou "bednu" - např. TV

E.n

Tak tichá noc mi v PC zatím ještě vážně nenastala, ale občas bych to bral něco mě dokáže zabavit natolik že nechám učení na druhé koleji..

quentos

hehe… hádám, že jedna z prvních věcí, co by si většina z nás za ty prachy pořídila, by byl funglnovej PC s netem :{))>

anonym

Ještě mne napadla varianta spojit nepříjemné s užitečným a využít nabídky v jedné z předchozích otázek o vzdání se netu za 20 mega.

quentos

jak už asi tušíte, inspirovala mě vlastní situace. Co byste řekli – je jedenáct večer, město spí a já sedím v práci u firemního notebooku :{D> omlouvá mě to, že dělám na překladové zakázce. Ehm … neříkal jsem tu v jedné takové anketě, že nejsem závislák? :{DD>