Co děláte,když se vám dostane do ucha voda?

se vám dostane do ucha voda.Snažíte se ji vytřást?

Nejlepší odpověď
annas

Když se mně dostane voda do uší, snažím se ji vytřepat nebo naklonit hlavu na stranu a tahám za lalůček a boltec. Neuvědomuji si, že by mně z toho vznikly nějaké problémy.

Doplňuji:
Bubco, tentokrát jste mě překvapil. Počítala jsem, že přijdete s nějakým překvapujícím závěrem.

P. S. Něco jsem o kanárovi zjistila.

Další odpovědi
Jahoda

Já ano. Obzvlášť se snažím vytřást mořskou vodu. Minulý rok jsem byla u moře a když jsem plavala, tak voda se mi dostala do uší, do očí, do pusy.. No prostě hrůza. Jinak pokud jsem na bázeně, tak si i tuto vodu většinou vytřepávám. Někdy mi to totiž vadí. Jindy si zase tak užívám relaxu, že to ani nespozoruji.. 😁

jakube33

Nakloním hlavu a házim s ní nahoru a dolu dkud mi nevitece voda.Občas mě z toho bolí hlava ale je to účiné.

Greneia

:)) skáču na té noze, na které straně mám v uchu vodu, s nakloněnou hlavou, aby voda šla pryč, pokud mám v obou uších, tak si dovedete tedy asi představit, jak to pak vypadá :)))

tommisa

Aby se mi do ucha nedostala používám tvarovatelné silikonové špunty do uší. Perfektně to ucho utěsní. kupuju je na stránkách e.shopu www.komasport.cz

anonym

Omluva,je neděle a mám mozek na mrazáku.
Ale vážně – prostě jsem měl vodu v uchu,třepal jsem jak zběsilý a 0. Asi bude muset vyschnout.

anonym

nebo použít kousek savého materiálu … ubrousek svinutý do ruličky s ostrou špičkou … savý materiál při dotyku veškerou vodu pohltí.