Avatar uživatele
anonym

Co děláte,když se vám dostane do ucha voda?

se vám dostane do ucha voda.Snažíte se ji vytřást?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5091 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Když se mně dostane voda do uší, snažím se ji vytřepat nebo naklonit hlavu na stranu a tahám za lalůček a boltec. Neuvědomuji si, že by mně z toho vznikly nějaké problémy.

Doplňuji:
Bubco, tentokrát jste mě překvapil. Počítala jsem, že přijdete s nějakým překvapujícím závěrem.

P. S. Něco jsem o kanárovi zjistila.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

Já ano. Obzvlášť se snažím vytřást mořskou vodu. Minulý rok jsem byla u moře a když jsem plavala, tak voda se mi dostala do uší, do očí, do pusy.. No prostě hrůza. Jinak pokud jsem na bázeně, tak si i tuto vodu většinou vytřepávám. Někdy mi to totiž vadí. Jindy si zase tak užívám relaxu, že to ani nespozoruji.. 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jakube33

Nakloním hlavu a házim s ní nahoru a dolu dkud mi nevitece voda.Občas mě z toho bolí hlava ale je to účiné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Greneia

:)) skáču na té noze, na které straně mám v uchu vodu, s nakloněnou hlavou, aby voda šla pryč, pokud mám v obou uších, tak si dovedete tedy asi představit, jak to pak vypadá :)))

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
tommisa

Aby se mi do ucha nedostala používám tvarovatelné silikonové špunty do uší. Perfektně to ucho utěsní. kupuju je na stránkách e.shopu www.komasport.cz

před 4693 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Omluva,je neděle a mám mozek na mrazáku.
Ale vážně – prostě jsem měl vodu v uchu,třepal jsem jak zběsilý a 0. Asi bude muset vyschnout.

před 5091 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

nebo použít kousek savého materiálu … ubrousek svinutý do ruličky s ostrou špičkou … savý materiál při dotyku veškerou vodu pohltí.

před 4977 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek