Avatar uživatele
dust8

Co děláte, když se v noci vzbudíte a pak vám už nejde usnout?

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, Drap, jirka F, Kepler, jsemjá před 1395 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
paul1

Otočím se do polohy, ve které mi je nejlépe (u mně je to na boku). Zhluboka pomalu dýchám do břišní části , soustředím se jen na tuto část a snažím se nemyslet na nic jiného

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jsemjá

Myslím na něco a pak usnu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Napiju se vody a pak usnu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nestává se mně, že bych nemohl usnout.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Hm to musí být problém… no nejlepší je se ještě před spaním vyčerpat.

Neporadím asi moc zdravě, ale v pokročilém věku jde FAKT HODNĚ energie člověka na trávení/spalování potravy. Takže pořádně si při probuzení nacpat nácka… no, fakt to není ideální rada a platí jenom v případě, chceš-li fakt ZA KAŽDOU CENU V KLIDU spát, bo později budou nějaké oběti. (;

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hufnágl

U mne to zatím nehrozí. Vzbudím-li se, změním polohu těla a opět usnu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Stává se mi to poměrně často a pomůže jen, když si tak na hodinu pustím TV a k tomu si dám něco lehčího k jídlu. Nejlepší k usnutí jsou záznamy z jednání poslanecké sněmovny, nebo tak něco. Pak mi zase začnou padat rolety a šup do pelechu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Záleží, v kterou hodinu. Už jsem zde několikrát psala, že v těle pracují tzv. orgánové hodiny. Co dělám? Snažím se, aby se nespavost příště neoopakovala, pomáhá „meditační“ počítání, už jsem zde uváděla.

Můžete mít třeba špatnou energii žlučníku, jater, oslabené plíce atd. Někdy se těžké usíná. Je třeba se zamyslet nad svou životosprávou.

https://cesta­relaxace.cz/or­ganove-hodiny/

"Orgánové hodiny jsou ukazatelem aktivity našich orgánů. Říkají nám kdy je jaký orgán nejvíce aktivní a také kdy je nejméně aktivní. Celý vesmír má své opakující se cykly a periody. Stejně tak tomu je i u nás lidí. V tomto případě jde o naše orgány.

Naše tělo se neustále mění v průběhu času, ale také se mění vnitřní cykly našich orgánů a meridiánů. A to konkrétně každé dvě hodiny a to právě vyjadřují orgánové hodiny, které pochází ze staré tradiční čínské mediciny. atd.

To, co je uvedené v odkazu, potvrzují i mé zkušenost. Nikomu svůj názor nevnucuji, ale orgánové hodiny t mohou skutečně uzdravit, pokud se jimi člověk řídí a propojují tělo duší.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Dám si pivo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nela56

snažím se usnout :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas1912

Já se převaluji v posteli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Pustím si rádio na chvíli to pomáhá.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek