martin21000

Co děláte když potřebujete být sami?

Potřeboval bych radu, učení mi leze nejlépe, když jsem doma o samotě, jenže to se mi podaří jen jednou za týden. Příští týden mám svaťák.
Doplňuji:
Utéct do lesa se učit mi přijde divné 😁 A chatu bohužel žádnou nemáme ☹

Nejlepší odpověď
marci1

Zavři se v pokoji, vypni mobil, počítač a dej si sluchátka na uši ( bez hudby ), aby jsi slyšel jen ticho a měl klid na učení. 🙂

Další odpovědi
krftwrk

Kup si zacpavky a zamkni se.....

nebo bez do prirody

Akzeret

Co zkusit studovnu v knihovně? Nebo ty špunty… ;)

anonym

Vysvětli doma, že potřebuješ mít klid k učení, tak ať nedělaj rachot, nebo jestli jde jen o ten pocit – být sám, tak si nasaď sluchátka, nebo jeď někam na chalupu, pokud máš možnost, počasí moc nepřeje, mohl bys někam ven.

lota

Z vlastní zkušenosti doporučuji špunty do uší (mají je v každé lékárně). Ze zkušeností jiných – třeba zajít do lesa.

huxa

Nepíšeš, jestli ti vadí hluk nebo ti lidé. Mě u učení nevadí slabší hluk, jen musím být sám, nerozptylován-učím se zásadně na střeše domu. Jinak sluchátka.

Sarrow

Na půdě mám křeslo a stoleček, když jsem začínal hrát na kytaru, tak jsem tam byl schopný strávit celý den…
Doplňuji:
Neznáme plán vašeho bytu/baráku, ani denní rozvrh spolubydlících, takže si vem do ruky svůj svazek klíčů a nad každým se zamysli :D

anonym

Já uteču hluboko do lesa do hustýho křoví a tam se schovám.