Co děláte, když posloucháte dobrou hudbu?

Dupete, tancujete, zpíváte, hrajete s hudebníkem na nástroj, …

Nejlepší odpověď
anonym

Piju svoje hárum deci.

Další odpovědi
dědapetr

Sednu a nebo lehnu a zavřu oči,udělám si pohodlí a poslouchám.

led

Počúvam a nenechávam sa rozptyľovať.

terry

Jak kdy, jak kde a podle toho jakou?
Často zpívám, někdy tancuju a občas mi tečou při zpěvu slzy i když nebrečím.

arygnoc

ani se neptejte.

gogogod

Dělám svoje hobby.

iceT

U dobré hudby třeba pracuju-většnou si vezmu mp3 s sebou do prádelny a rychleji mi ten čas tam strávený utíká.Občas tam hodím i taneček…

Ella

občas si pojdu do rytmu, nebo podupávám nohou, když stojím na místě, neslyšně si zpívám s interpretem nebo prostě jen poslouchám :) občas když nám v práci hodí nějakou dobrou písničku do éteru, tak si rukama zabubnují na mramorovou desku :D