Georgo2010

Co děláte, když nemůžete usnout?

Nejlepší odpověď
anonym

Jak říká stará Škopková-čumákuju do zdi.Ráno po noční to bývá velmi krutý,stěhuju se z místnosti do místnosti,kde je právě méně slyšet hluk z ulice.

Další odpovědi
salsa verde

vstanu z postele, rozsvítím si lampu a vezmu do ruky svoji oblíbenou knihu. To funguje 100%. Po prvních dvou stranách nemůžu udržet oči tak zase pěkně zhasnu a jdu si lehnout už skoro v bezvědomí.

anonym

Podobná otázka tu byla – jaký máme spánek a jak usínáme.
Nicméně se nabízí pár bonmotů, třeba jdu brouzdat na Odpovědi, nebo prostě jdu spát až když se mi chce, ale vážně.
Od té doby, co je internet, jdu vyřizovat pozdní maily, projdu si Novinky a internet banking několika účtů, dočtu rozečtený časopis, vytáhnu křížovku, jdu si udělat kafe a v úplně krajním se dá taky vygooglovat „Jak usnout“. Ale to jsem ještě naštěstí nepotřeboval, jsem noční pták a spíše by na mne pasovalo Jak vstávat?

Deli

Když jsem odpočatá, vstanu a jdu něco ještě dělat. Většinou na pc.
Když jsem ale hodně unavená, snažím se zrelaxovat tělo i mysl dýcháním – a ono se pak vypne do spánku ani nevím jak.