Co děláte když něco nechápete?

Každý subjekt reaguje na to že něco nechápe jinak, většinou agresivní reakce je u subjektů pod silným vlivem drogy, ten kdo není pod vlivem drogy používá inteligenci k tomu aby problém vyřešil.

Nejlepší odpověď
Damiana

Co dělám? Zeptám se. A nebo koukám jak zjara! Hlavně na tvoje otázky a odpovědi v jednom.

Další odpovědi
Doomik

co to je za kravinu???

Drap

Když něco nechápu, tak se na to zeptám někoho kdo chápe. I když některé věci stále zůstavají nepochopitelné, stejně tak jako často zůstává nepochopitelný smysl tvých otázek. A to prosím bez drog.

bolak

Když vidím že všichni pochopili a já ne, začnu se teatrálně smát, až se zalykám (občas do toho i chrochtnu) a zhruba po třiceti vteřinách se uklidním a oznámím že jsem to nepochopil.

Ale myslím si že tobě se tohle moc často nestává. Prakticiky by se dalo říct, že seš jedním z nejchytřejších lidí zde na odpovědích, protože všimni si, že ať řekneš (napíšeš) cokoliv, ostatní nad tím jen bezmocně kroutěj hlavama.

led

Tak ako teraz, nechápem váš spôsob otázky s vloženou odpoveďou. Opýtam sa…
Nechápem, že vy nechápete nepriaznivé reakcie na vaše príspevky. Ako to dokážete?

Michal Kole

Když se učím tak když to nechápu z jedné knížky tak si to najdu v knížce jiné nebo na netu na jiné stránce

Jedna učitelka nám říkala, že nejlepší je se začít učit z knížky co nejtenčí a až to pochopíme z ní tak přejít na tlustší fascikly

tedy začít od základů a ne se zbytečně zatěžovat podrobnostma.