dust8

Co děláte, když máte chuť něco roztřískat na maděru?

Nejlepší odpověď
Rokio

Nemám takové chutě. Umím se ovládat.

Další odpovědi
annas

Když něco roztřískám, nejde o úmysl, ale spíš o nešikovnost, mám „gramlavé“ ruce.

Jsem spíš introvert, takže své emoce neprojevuji navenek.

Co je maděra? Václav Mlchek YEtymologický slovník

maděra obecný . (na maděru ‘napadrť, na kousky’). Nejasné. Maděra znamenalo
dříve i ‘jistý lidový tanec’ a ‘druh čepice’, obojí od Maďar (vlastně ‘uherský tanec’ a ‘uherská čepice’)

Rozbít na maděru, tedy na padrť . Podobn původní paděra. oba výrazy odvozené od pa + drtit, dřít., tedy to, co je rozedřeno od drát.

Přepona pa – nepravý význam pro základové slovo – ‘nepravý, podřadný, menší ap.

Kepler

Roztřískám to, hrozně se mi uleví. Jednou jsem tak dezintegroval debilní mobil, když nepřežil vrh proti zdi. Ale poslední dobou jsem už vyrovnanější a učím se sprostě nadávat v maďarštině.

Altair-AC

Mlátim do boxovacího pytle nebo nějakou věc roztřískám

led

Upriamim svoju pozornosť na iné, potom „zlé myšlienky“ odídu preč.

Nech čokoľvek „roztřískáte“, uvedomte si, že svojou energiou zbytočne plytváte. Potom radšej udierajte do boxovacieho pytla, ako Altair-AC, aspoň urobíte niečo užitočné pre svoje telo.

Pre zlostných likvidátorov: doporučujem trhať mokrý papier na čo najmenšie kúsky

Edison

Když mám chuť něco roztřískat na maděru.. .roztřískám to na maděru… Pokud to neudělám, asi ta chuť nebyla dostatečná.

anonym

Ta chuť občas je ale docela rychle si uvědomím, že bych si tím rozhodně nepomohl takže k tomu nikdy nedojde. Lidé co řeší delikátní problém tak, že na něj pokaždé vytáhnou palici, toho v životě asi moc nespraví, nemyslíte ?

da ny

Neznám. Takové chutě, jsem nikdy neměla.