Kepler

Co děláte, kdybyste už měli jít do hajan, ale spát se vám nechce?

Jen mi prosím neraďte procházky a cvičení.

Nejlepší odpověď
marci1

Počítám peníze, leštím diamanty, „zabukovávám“ letenky do exotických krajin, přepočítávám bouráky v garáži, dávám příkazy majordomovi a pak konečně s pocitem blaženosti usínám. Tož taky co jinšího, ne? 🙂
Dobrou noc.

Další odpovědi
zjentek

To je sprosté to nejde napsat (se divím že tě to netrkne samotnýho).

Emefej

Tvůj jmenovec to řešil čučením na noční oblohu.

Rokio

Jdu na tablet.

paul1

Stává se mi to docela často. Jak to řeším? Čučím na telku a čekám 😄.

Kepler

Marci? si představ, že už jsem odletěl na Bora Bora, platilo se tam mušlemi, jéžišíikriste, to byla dřina!

marci1

Na Bora Bora? Tak to jsi vlastně borec! 🙂