Krčálek

Co děláte aby vám čas rychleji utekl?

Nejlepší odpověď
hanulka11

já ho mám stále málo – takže… mi nějaký pošli jo:D:D:D prosím

Další odpovědi
anonym

Dělám všechno možné, ale na čas nehledím – ten utíká (ačkoliv se nezdá) stále stejnou rychlostí.

mosoj

Jak to děláš že máš stále dost času ?

Sůwa

Sedím u PC a čtu si moudré dotazy na www.odpovedi.cz 🙂

oskar

Kdyby se tak na pár roků chtěl zastavit…

briketka10

teď odpovídám na tvou otázku přece..
ale za chvilku půjdu s pejskem na procházku vždyť venku je tak krásně, pak zas zalezu domů :)
a budu poslouchat rádio Beat..

Snoopy1500

Hraju na kytaru, čtu si, jsem na PC, zpívám, poslouchám písničky. Možností je spousta. :)

dudu

O nás důchodcích je známo, že máme času málo a stále spěcháme. Po hloubkové analýze příčin tohoto zdánlivě nepochopitelného jevu a konsultacích v kolegiu stejné skupiny byla příčina nalezena. My starouni se na rozdíl od mladších generací s prominutím, se vším moc tentočkujeme. Navíc náš den subjektivně trvá pouhých osm hodin.
Proto doporučuji, abyste si požádal o předčasnou starobní penzi a snad bude po problému?!

lenisek01234

Dělám něco co mě baví a když něco děláš co tě baví čas hodně rychle utíká.Musíš se zabavit ;)

anonym

Já nechci aby mi čas utíkal rychle… Vždyť já ani nevim kolik ho mam.

Klarzma

Seženu moji partičku :) ve víc lidech ten čas vždycky rychleji uteče :)

Lukasy

Čas utika rychle už tak spíš bych ho potřeboval zpomalit aspon v době kdy nejsem v praci a nebo pár hodin navic.