Adis99

Co dělat večer s 6-ti letým dítětem?

Jsme na dovolené. Je to taková akce rodiny s dětmi,kdy mají rodiče večer přednášky. Patřím mezi „hlídačky“ co hlídají děti. Mám na hlídání 5-ti nebo 6-ti letého chlapečka. Potřebovala bych nějaké tipy co s ním dělat,vůbec nemám nápady. Předem děkuju.:)

Odpovědi
terry

Projdi net, něco najdeš.

http://www.zlo­bidlo.cz/hry/na-ven

Michal Kole

Připravovat ho na školu,

Kdybych měl lepší známky a dostal se na VŠ tak teď nemám invalidní důchod a jsem zaměstnaný.

Nikkol

Karty, člověče nezlob se, kreslení, číst pohádky, nebo ho nechat ať ti s něčím pomáhá (třeba s ním uvařit nějakou dobrotu- náš malej to miluje)

honza19hk

nevím co pro tebe znamená večer,ale např ho pošli spát,jdi se s ním projít atd…
jen tedy nevím k čemu si tam ty rodiče ty děti brali??

venkovan

Zkus pohádky. Na O Jeníčkovi a Mařence stačí rozehřátá elektrická trouba.
Jen buď chytrá a nesedej na lopatu.