NellyP

Co delat v zime?

Ahoj zejtra jdu ven s kamoskou je nam 14 a nevime co mame delat. Naky napady? Do cukrarny ani nic tak nechcem.
Doplňuji:
U nas snih bohuzel neni

Nejlepší odpověď
Kelt

Záleží jestli chcete jít do lesa, do polí, můžete si všímat stromů, poznávat je, měřit vzdálenosti, házet šiškami. Omotat stromy pentlemi a podle toho hledat v lese nějaký poklad, vylézt na nejvyšší strom a jít za světlem v noci. Pokud máte daleko do lesa, zkuste chodit po městě, kolem vody, pozorovat a krmit kachny, či labutě. Jít do ZOO, nebo chodit usmívat se na lidi. Do knihovny, čítárny a něco si číst, do kina. Chodit po městě po ulicích v abecedním pořadí ulic.

Další odpovědi
Cameronová

Koulovat se.
Doplňuji:
A ano,myslím to zcela vážně.

marci1

Tak běžte jen tak na procházku, u toho si můžete popovídat. Nebo běžte maminkám nakoupit. 🙂

Kat ka Suky

V zimě …jaký?
Proc se ptas na zimu když je jaro…
XD