:((

Co dělat v případě nesplnění druhé opravné zkoušky?

Nesplnění druhé opravné zkoušky na podzim znamená propadnutí a odchod ze školy. Mě by zajímalo, jestli nevíte, zda mám do školy jít, pro potvrzení o nesplnění opravné zkoušky nebo něco takového? Nebyla to zkouška jako taková, ale zadání většího projektu, který jsem měl do konce září odevzdat. Takže žádnou zkoušku ve škole neskládám. Proto by mě zajímalo, jestli bych tam měl jít.
Samozřejmě mi asi dají vědět a taky bych se měl jít zeptat rovnou tam, ale rád bych předem věděl, jak to v takovém případě chodí, pokud to náhodou někdo nevíte…?

Nejlepší odpověď
ivzez

Potvrzení o nesplnění opravné zkoušky Vám škola nevydá, ale měl byste si dojít pro vysvědčení.
(Nebo se snad za tu nedostatečnou, na které jste poctivě dřel celé prázdniny, stydíte?)

Další odpovědi
Drap

Na každé škole to chodí jinak!

nyjono

Jestli tomu dobře rozumím, tak jsi nemáš hotový projekt, který má být hotový do konce září.
Proč se teda ptáš na zkoušku, která není zkouškou???
Prostě se na to vybodni, když tě to nebaví, a jdi někam na učňák.

RyuzakiKate

My do té školy nechodíme, takže to nemůžeme vědět, o tyhle věci se máš zajímat dostatečně dopředu, abys je pak neřešil na poslední chvíli (z toho jsou totiž všichni vyloženě nadšení). Jestli tomu dobře rozumím, tak se jedná asi o nějakou vysokou školu. Pokud jsi nesplnil zadání pro úspěšné absolvování předmětu, tak nejdřív zajdi přímo za tím učitelem na konzultaci, pak případně studijní oddělení, kde se to bude řešit. Zkrátka neseď na zadku (což jsi dělal pravděpodobně doteď, když jsi to neudělal) a vyřiď si aspoň ten vyhazov…

Odevzdání projektu se nekonalo z jakého důvodu…? Stálo ti to za to…?

:((

nyjono Je to reparát, říká se tomu opravná zkouška. Jen je to ve formě projektu, Není to tak, že bych měl nekam zajit s napsat tam pisemku nebo splnit ustni zkousku.
O to nejde, na ucnak nejdu. Ale jen jsem chtel vedet (kdyby to nekdo vedel, jak to chodi), jestli do te skoly mam pro neco jit, kdyz mam zitra ten posledni termin, ale projekt jsem neodeslal ani neudelal. Ucitelovi uz jsem to psal, ze to hotove nemam, ale tak ten nereaguje. Me proste zajima, jestli se dava nejaky papir o nesplneni te zkousky a jestli si pro nej mam jit.
Ale to je jedno..