Milan225

Co dělat v autobuse 18 hodin?

ps: nečtu knihy +;)

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Pokud jsi řidič, věnuj se řízení. :)

Další odpovědi
marci1

Spát, poslouchat hudbu, dívat se na filmy. Ze všeho nejlepší je s někým si povídat ( a pokud to jde – zazpívat si ). 🙂

zzzlatokopka

Z okna moc čučet nejde, pač jsou kolem dálnic stěny, no tak spát, hrát hry, poslouchat hudbu, kacat s někým:-)

arygnoc

„ps: nečtu knihy +;)“

ideálna príležitosť vyskúšať to.

ak nepoznáte písmenká, skúste komiks.

;-Q

ps:
prečo chcete sedieť 18 hodín v autobuse?

led

Skúsení cestovatelia na dlhé trasy si vždy niečo na zábavu berú so sebou. Pokiaľ nepoznáte písmená, čomu neverím, zoberte si so sebou niečo na zamestnanie rúk, počúvanie, či pozeranie filmov. Prirodzene počas jazdy si aj zdriemnú a tí, ktorým prekáža slnečné svetlo na to používajú polomasku na oči.
Napríklad vyberať paličky z nasypanej kopy bez pohnutia ostatných paličiek v roztrasenom autobuse vám zaberie určite dlhý čas a zaujme mnoho spolucestujúcich.
Spoločenské hry, či hry pre jedného tiež pomôžu odreagovať sa počas cesty.
18 hodín nie je až tak veľa, veď po ceste sú aj povinné oddychové prestávky šoférov, pre cestujúcich na rozhýbanie sa, uvolnenie sa…

klumprt

A co alkohol, piješ? Pokud ano, má autobus WC? Pokud ano, odopověď je nasnadě.

jáára

inspirace
http://www.csfd­.cz/film/220720-ucastnici-zajezdu/

zjentek

jet.. ;q

anonym

Koukej se z okna, mluv, hraj nějakou hru, spi, přemýšlej (to bude pro tebe asi hodně náročné), jez, pij, mrzí mě teda, že nečteš, to bych se styděla i napsat, tak čti nějaký časopis.

Děda Louda

Dalo by se třeba cestovat.

terisekcz

Hrát hry,být na mobilu,poslouchat písničky,spát,(já bych si hrála písničku na kelímku od Anna Kedrick),koukat se z okna,hrát takovou hru s perem a prstama které dáš od sebe a mezi ťukat mezi těmi mezerami,a to je vše 🙂

Kepuč

Neříkej že nečteš ani časopisy? Tak si pusť přes sluchátka nějaké mluvené slovo nebo si zahraj nějakou adventuru na mobilu, ty spolehlivě zaměstnají mozek :)

LysoňXXX

Když jsem letěl letadlem (9hod) Tak jeden pán co seděl vedle mě to udělal originálně. Hned po vzletu kdy se roznášelo první jídlo si zažádal o hodně pití (alkoholického). Během hodiny se „upravil“ tak, že usnul. Po nějakém čase začal sebou škubat a všechen obsah žaludku „nenápadně, protože si zadělal obličej trikem“ začal skladovat do uličky. Smrad to byl neuvěřitelný.. Tak to pokračovalo asi hodinu. Pak doběhla palubní sestra. On vstal a šel si na wc umýt pusu. Byl na boso a tam si rozsekl o něco nohu. Tak z něho srčela i krev. Dostal x léků + obvazů atd. On spokojeně usnul a chvilku před přistáním se probudil a dělal, že se nic nestalo. Ještě se mě ptal jaký byl let.. Takže alkohol bych asi vynechal. Z autobusu Vás sice mohou vyhodit, ale co potom. Vem si sebou hudbu, bav se s lidmi okolo, zahraj si hry, dej si kafe atd :)

Agneta

A co bys říkal na dlouhý let letadlem? Já to osobně snáším dobře, a to „v myšlenkách“, nic jiného nepotřebuji…i když jsou tam filmy, TV atd., každý má svůj displej a sluchátka na jedno použití…