Avatar uživatele
Milan225

Co dělat v autobuse 18 hodin?

ps: nečtu knihy +;)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, abendsbrot23 před 3317 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Pokud jsi řidič, věnuj se řízení. :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Spát, poslouchat hudbu, dívat se na filmy. Ze všeho nejlepší je s někým si povídat ( a pokud to jde – zazpívat si ). 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zzzlatokopka

Z okna moc čučet nejde, pač jsou kolem dálnic stěny, no tak spát, hrát hry, poslouchat hudbu, kacat s někým:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

„ps: nečtu knihy +;)“

ideálna príležitosť vyskúšať to.

ak nepoznáte písmenká, skúste komiks.

;-Q

ps:
prečo chcete sedieť 18 hodín v autobuse?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Skúsení cestovatelia na dlhé trasy si vždy niečo na zábavu berú so sebou. Pokiaľ nepoznáte písmená, čomu neverím, zoberte si so sebou niečo na zamestnanie rúk, počúvanie, či pozeranie filmov. Prirodzene počas jazdy si aj zdriemnú a tí, ktorým prekáža slnečné svetlo na to používajú polomasku na oči.
Napríklad vyberať paličky z nasypanej kopy bez pohnutia ostatných paličiek v roztrasenom autobuse vám zaberie určite dlhý čas a zaujme mnoho spolucestujúcich.
Spoločenské hry, či hry pre jedného tiež pomôžu odreagovať sa počas cesty.
18 hodín nie je až tak veľa, veď po ceste sú aj povinné oddychové prestávky šoférov, pre cestujúcich na rozhýbanie sa, uvolnenie sa…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

A co alkohol, piješ? Pokud ano, má autobus WC? Pokud ano, odopověď je nasnadě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

inspirace
http://www.csfd­.cz/film/220720-ucastnici-zajezdu/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

jet.. ;q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Koukej se z okna, mluv, hraj nějakou hru, spi, přemýšlej (to bude pro tebe asi hodně náročné), jez, pij, mrzí mě teda, že nečteš, to bych se styděla i napsat, tak čti nějaký časopis.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Dalo by se třeba cestovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terisekcz

Hrát hry,být na mobilu,poslouchat písničky,spát,(já bych si hrála písničku na kelímku od Anna Kedrick),koukat se z okna,hrát takovou hru s perem a prstama které dáš od sebe a mezi ťukat mezi těmi mezerami,a to je vše 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepuč

Neříkej že nečteš ani časopisy? Tak si pusť přes sluchátka nějaké mluvené slovo nebo si zahraj nějakou adventuru na mobilu, ty spolehlivě zaměstnají mozek :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LysoňXXX

Když jsem letěl letadlem (9hod) Tak jeden pán co seděl vedle mě to udělal originálně. Hned po vzletu kdy se roznášelo první jídlo si zažádal o hodně pití (alkoholického). Během hodiny se „upravil“ tak, že usnul. Po nějakém čase začal sebou škubat a všechen obsah žaludku „nenápadně, protože si zadělal obličej trikem“ začal skladovat do uličky. Smrad to byl neuvěřitelný.. Tak to pokračovalo asi hodinu. Pak doběhla palubní sestra. On vstal a šel si na wc umýt pusu. Byl na boso a tam si rozsekl o něco nohu. Tak z něho srčela i krev. Dostal x léků + obvazů atd. On spokojeně usnul a chvilku před přistáním se probudil a dělal, že se nic nestalo. Ještě se mě ptal jaký byl let.. Takže alkohol bych asi vynechal. Z autobusu Vás sice mohou vyhodit, ale co potom. Vem si sebou hudbu, bav se s lidmi okolo, zahraj si hry, dej si kafe atd :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Agneta

A co bys říkal na dlouhý let letadlem? Já to osobně snáším dobře, a to „v myšlenkách“, nic jiného nepotřebuji…i když jsou tam filmy, TV atd., každý má svůj displej a sluchátka na jedno použití…

před 3317 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek