Co dělat u kamarádky?

Zítra budu spát u kamarádky, a mám strach že nebudeme si mít co říct a tak, nemáte nejaký návrh co dělat? (třeba nějakou hru na internetu?) nebo tak něco?
Doplňuji:
No je to moje nejlepší kamaráka, ale i tam se prostě bojím že nebudeme mít co dělat, protože se vidím uplně každej den chodíme k ní a hrajeme karty, a proč zrovna něco na internetu? protože ona moc her nemá a má v pokoji notebook tak sem myslela že něco na internetu

Nejlepší odpověď
setapouch

Zapněte webkameru a trénujte na lesbishow :D

Nějaký film nebo třeba vyjít ven a koukat na nebe, budou „padat hvězdy“ – od pondělí do středy vrcholí meteorický roj Perseidy.

Další odpovědi
anonym

Co je to za kamarádku? – když si nemáte co říct??
Holky, které znám, kamarádky, jsou schopny prokecat víkend a loučit se s tím, že si zavolají, aby si ´to´ dopověděly…
😁
Zahrejte si třeba šachy, člověče, mariáš – proč zrovna něco na netu?

www

Pravděpodobně bych nejdříve přehodnotil svoje hodnocení ‚nejlepší‘ kamarádky, poněvadž z mého pohledu bych se na společnost nejlepšího kamaráda(ky) těšil natolik, že naše společná zábava by byla předem jasná za okolností jakýchkoliv.
Ve vašem případě to bude jen jakýsi druh, snad menší, nudy.
Z těchto důvodů si ani netroufám cokoliv doporučit ☹

anonym

Proč žijete s kemoškou jen na netu,vy si neumíte najít normální činnost aniž byste musely serfovat na netu?Nevím kolik je vám oběma let,ale snad her nebo zábavy bez netu je spousta,jen chtít děvčata.
Co třeba do přírody,k vodě,do lesa,nebo si najít něco užitečného a nesedět jen u compu.