elminka

Co dělat se zhrouceným systémem

Zhroutil se mi systém,spouštěcí cd na Win. nezabírá,stále to jen defragmentuje pevný disk,plocha pc je bez ikon,ukazuje 0bytů,ale na disku soubory jsou…načítání stránek trvá několik desítek minut

Nejlepší odpověď
Jorg

Použít třeba getdataback nebo něco podobnýho, z disku zachránit, co se dá a reinstal.

Další odpovědi
dave09

Těžko diagnostikovat takhle na dálku. Zaručeně pomůže záloha pro vás důležitých souborů, zformátování disku a nová čistá instalace operačního systému.

Tu je vhodné jednou za pár let stejně provést..zvláště pokud se jedná o Windows XP.