Pyrotechnik

Co dělat se zarudlýma očima?

Ahoj ,mám alergii na pyl ,nevím konkrétně na který… Jestli víte co od druhé poloviny května roste ,tak mi na to odpovězte taky ,protože právě od druhé poloviny května jsem začal kýchat kvůli tomu pylu a od června mi začali rudnout oči.
Jinak ,nevíte nějakou fintu ,jak se dočasně zbavit zarudlých očích? Kapky na oči mi došli a prášky proti alergii taktéž.

Děkuji za odpověd(i).

Nejlepší odpověď
anonym

Pylové zpravodajství je běžně k mání, naštěstí ho nepotřebuji.
Pokud ale mám z nějakého důvodu zarudlé oči, přikládám si použité sáčky s čajem. Schovávám je v lednici (nebo mrazáku) a v případě potřeby je aplikuji na víčka min.10min. Také je dobré přiložit kolečko salátové okurky.

Další odpovědi
marci1

Oční kapky na alergii jsou opravdu nejlepší. Jestli máte oční mast, zkuste si namazat víčka a okolí očí, mast zadrží případné pyly, aby se tolik nedostávaly do očí. Mám to vyzkoušené.

jirkajirka

Na zarudlé oči hlavně od svařování nebo z prachu,průvanu mi pomáhá Visine Classic.Snad nejlépe ze všech mastiček a kapek co mi předepisoval lékař.Je bez předpisu a stojí okolo 100 Kč