Králičí Žena

Co dělat se zapomenutým gestem telefonu, když nechci ztratit data?

Dobrý den, mám telefon značky Samsung, model Galaxy S7 edge. Stalo se mi, že jsem měnila gesto a to jsem si nezapamatovala. Nechci nic mazat, jen chci radu. Správce zařízení android jsem již zkoušela, teď můžu heslo zadat až za půl hodiny, protože jsem to zkoušela mnohokrát.
Poraďte, ale nechci HardResety ani Tovární nastavení, prostě nic takového. POMOCTE!

Odpovědi
Kulpix

Zadat PIN, kterým jsi potvrdila nové gesto.
Nebo přihlásit, přes gmail.