karas

co dělat se stvrdlou hrubou maltou

tvrda malta

Nejlepší odpověď
pl4toon

:O To s tím betonem nemyslíš badisko vážně doufám :D Přidávat ztvrdlou maltu do betonu je holý hazard člověče. To už tam rovnou můžeš vysypat obsah popelnice.

to karas: vyhodit, k ničemu to není.
Doplňuji:
Jak tak nad tím přemýšlím, mohla by se dát i jako výplň do betonu, ale jen opravdu malé množství a opravdu pečlivě rozdrtit, aby nebyly velké hrudky. A co je nejdůležitější, nepoužívat do betonu, který na jehož pevnosti bude cokoliv záviset a kde nebudou velké nároky na pevnost. Max. bych ztvrdlou maltu nasypal do betonu třeba pod chodník, nebo pod sloupky plotu, nebo do desky pod popelnice, a tak podobně.

Další odpovědi
badisko

A co by jsi s ni chtel delat bud ji vyhod ..srovnej si teren na zahrade …polij ji vodou a nech ji zatuhnout fest muzes to pak pouzit treba jako nejake tezitko (pokud je stale v pytli …nebo ji rozbyj krumpacem a az budes betonovat tak ji tam pridej …:D ..co jineho by jsi stim chtel delat?…
Doplňuji:
pl4toon ;…Jak tak nad tím přemýšlím, mohla by se dát i jako výplň do betonu, ale jen opravdu malé množství a opravdu pečlivě rozdrtit

tak nejdrive premyslej pak opravuj jine …!!!!
take jsem to takto myslel …
a nemusis psat doplneni…

honza19hk

jestli myslíš v nějaké nádobě,tak bu´d vyhodit do stavební suti nebo do základů,do betonu atd…

badisko

ooo jeste me napadlo to rozdrtit a hodit to do pneumatiky zalit betonem a udelat si drzak na slunecnik co neco podobneho ale pokdud stavis suti mas dost…