petra15

Co delat se sestrenici z Francie ?

V unoru me navstivi na tyden sestrenice z Francie,ktera neumi cesky,co podnikat ? Princezny samozrejme mluvi francouzsky, takze mezi nami neni zadna prekazka…(je o pul roku starsi)

Nejlepší odpověď
Drap

Rozhlédni se kolem sebe a najdeš tolik zábavy a věcí které by bylo vhodné ukázat, že to za ten týden nestihneš.

Další odpovědi
da ny

Souhlasím s Drapem :)
Hluboká má celoroční provoz a Praha, tam toho za týden moc nestihnete :)

Xantyp

Pozvi ji do vinotéky