Ellll

Co dělat se psem?

Je 10 let starý a nechce nám žrát,je strašně vybíravý a už si s ním nevíme rady…granule nejí,uvařili jsme mu i jídla,která jí a nic…večer sem mu zkusila dát párek a ten sežral úplně normálně ještě se oblizoval a jeden mu spadl za plot a chtěl se pro něj podhrabat…nevím,jes­tli má hlad,nebo jen nechce to co mu dáváme…
Doplňuji:
Tak granule normálně žere,jen teď stávkuje(…uvařili jsme mu vývar z kostí a vepřovou kůží s těstovinama…jeho oblíbené jídlo…ale tím taky povrhoval…njn asi s ním budem muset opravdu zajet..tak díííky moc za rady

Nejlepší odpověď
ReHu

Nemusí být nutně rožežraný. Zkuste mu ty granule namočit třeba do vývaru.
Nebo těstoviny, třeba krmné, ty stačí, smíchat s konzervou. Mým holkám to moc chutná.

Další odpovědi
Ar

Nemusí jít ani tak o rozmlsanost, může mít na zubech kámen a ten pak dráždí dásně (někdy i zánět) a pak prostě tvrdé granule žrát nebude, protože ho to bolí.
Překontrolujte dásně a zuby. Pokud je opravdu mlsný tak mu „nepodstrojovat“ ono mu vyhládne a pak nepohrdne ani granulema. Naše čubiny to na nás taky někdy zkoušejí.

briketka10

uzeniny nedávám ani svým kočkám, nepíšete o jakou se jedná rasu a jestli nejí granule tak bych je zkusila namočit, když ani to nepomůže, tak vezměte psa a jeďte s ním k veterináři je mu 10 let a to je vysoký věk na každého psa o hladu bych ho jistě nenechávala !
Doplňuji:
no a není to tím vedrem ? pije ? minulé dny jedl normálně, nebo jen dnes ?

anonym

Já krmím granule namočené-jsou lépe stravitelné ,protože chovámpsy větší avelké.Pro vašeho psqa bych to také doporučila-vyhnete se nadměrnému pití a tím hrozící torzy žaludku.jinak-v tomto věku se může jednat o cukrovku,která sše projevuje nechutenstvím.Bez laboratorních odběrů se asi neobejdete…:D

Ellll

Rasa: Německý ovčák s ridgebackem…spíš ridgeback