Weroniq

Co dělat s věčně zamotanými kabýlky od sluchátek?

třeba kabel od mp3 přehrávače většinou obmotávám kolem něj, ale časem se konektor nebo kabel někde překroutí a poničí a pak hraje třeba jen jedno sluchátko :/ a sluchátka k notebooku to je jedno velký klubko kabelů.. uvítám nějaké tipy :)
Doplňuji:
takže jsme se nic nedozvěděli, jen že to trápí hodně lidí :))

Nejlepší odpověď
quentos

otázka tu není poprvé, třebá Vás inpiruje některá z tehdejších odpovědí:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/sakra-take-se-vam-vzdy-zamotaji-sluchatka-do-nepredstavitelneho-klubka

jinak taky ten problém mívám :{)))> nejhorší je, že se to dělá úplně samo…
Doplňuji:
ale dozvěděli, někteří zamotání předcházejí tím, že je třeba omotávají kolem přehrávače nebo tabletu…

Další odpovědi
Drap

Utrhnout a používat pouze bezdrátová sluchátka.

Terryle

NIC. Smířit se s tím, omotávat je na MP3 a kupvoat si ty levnější, u kterejch Tě nenaštve, až přestanou hrát. Drahá odolnější nejsou, jen Tě naštve, když se rozbijou dřív než ta lacinější (ozkoušeno).
Kdysi jsem kde četla, že nějaký fyzik dostal tu „antinobelovu“ cenu za nejšílenější vědecký objev díky tomu, že odborně dokázal, že se sluchátka VŽDYCKY nakonec zacuchají, ať je člověk poskládá jakkoli… ;o)

suaeda

Staré zamotané kabely vyhodit a pořídit nové. Dávám přednost silnějším kablíkům. Ale tato moje rada asi moc nepomůže.

venkovan

bezdrátové sluchátka a maximálně se sluchátkům vyhýbat. S ohledem na ochranu sluchu pro stáří.