Co dělat s tím ,když manželka chrápe takovým způsobem, že přitom nemůžu spát??

Doplňuji:
Pokud jste si nevšimli,záměrně jsem vložil tuto otázku,která už byla položena,jen jsem změnil „partner“ za „manželku“ a očekával jsem reakce někoho,že mi vloží do své odpovědi odkaz na již vloženou otázku.A stalo se.

Nejlepší odpověď
kropitko

tady člověk na inteligenta narazí na každém řádku,,,,no hold pro barbakana je každá rada dobrá,,,,

pošlete mi číslo na vaši manželku, já jí něco poradím,,,aby vám už doma nechrápala,,,

Další odpovědi
hanulka11

Běžte spát do jiné místnosti

dědapetr

tady:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-delat-s-tim-kdyz-pritel-chrape-takovym-zpusobem-ze-pritom-nemuzu-spat

franku

Horší by bylo kdyby chrápala s jiným.

SajmonModer

Prašť ji něčím po hlavě … :)

Děda Louda

Spát na směny. Tomu lze také výhodně přizpůsobit pracovní režim. Noční práce bývá lépe honorována.

arygnoc

chrápou většinou obézní lidé (bez urážky).
Pokud je to tak, přesvěčte ji, že štíhla byla krásnější.
Jestli to není obezitou, chtělo by to návštevu lékaře, hrozí apnoe a někdy i smrt.
Dnes se to dá lečit, bohužel, pokud vím, úspěšně jenom operatívně.

Salvaje

Mohlo by pomoct vyoperovat mandle. Mně to udělali, když mi bylo 5 let, báli se, že se udusím, jak jsem chrápala :)

tommisa

Já používám špunty do uší, oni blokujou chrápání, jsem spokojenej. velký výběr těhle špuntů najdete na www.komasport.cz

vagra

A ten už dříve avizovaný „někdo“, na koho jste nalíčil tu rádoby „důmyslnou past“ se nechytil.
Chytil se někdo jiný, ale to vás asi neuspokojí a budete lovit dál.
Opravdu „chytrá“ zábava, jen co je pravda…

rynek878

Vagro,tak koukám,že se pastičkář chytil sám,nebo ne?

vagra

Rynku máte pravdu, „pastičkář“, to ho vystihuje.