MirKop

Co dělat s přecitlivělým displejem?

Občas si telefon začne dělat co chce… Chci ho třeba odemknout (mám tam gesto) no a ta linka hesla si začne přeskakovat kam chce. Nebo třeba chci rolovat stránkou a obraz se zastaví a tak jakoby skáče na místě… Dělal to od začátku, ale teď je to o mnoho horší. Neví někdo co s tím, jak to nějak opravit? Tak jsem na to přišla- stačí ho jenom několikrát otřít tím spešl hadříkem a vodičkou na displeje, asi nechtěl reagovat, protože byl mastný

Odpovědi
gecco

→ reklamace
😉
Doma s tím nic moc nenaděláš – navíc neuvádíš, zda je to display kapacitní a nebo rezistentní…

jáára

Nemáš tam folii?

Mapel

Přecitlivělost je vrozená vlastnost. S tím nic moc nenaděláš.

jáára

Rezistivní, když už