chelsey

Co dělat s plísní pod nehtem?

Nejlepší odpověď
urota

Z vlastní praxe můžu poradit namáčení nohou v teplé octové vodě (na litr vody 2dl octu) po dobu 3týdnů. tuto kůru jsem opakoval 2× s týdenní přestávkou.Doufám, že Vám to taky pomůže.

Další odpovědi
hanny 2

Plíseň pod nehtem se léčí různými antimykotickými přípravky/laky,tin­ktury,krémy/,a­le nejefektivnější je tabletová léčba,která má ale neg.vliv na játra.Poraďte se s dobrým dermatologem.Tyto léky jsou jen na předpis a hradí je pojišťovna.

ReHu

Určitě k lékaři. Je to zdlouhavá léčba.