Co dělat s paměťovou kartou, když mobil nerozpozná formát?

Nevíte někdo prosím co dělat s paměťovou kartou microSD když mi telefon píše,že nebyl rozpoznán formát?
Děkuji.

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Ano, zkontrolovat maximální podporu telefonu. Bude to v návodu, při nejhorším na webu výrobce.

oficiálně jsou tyto dva standardy:
SD je do 2GiB
SDHC je do 32GiB

Jsou ale telefony, co podporujou SDHC, ale jen do třeba 8GB. Takže se podívejte do dokumentace.

Další odpovědi
anonym

pokud na ni nemáš žádná cenná data , pak ji jednoduše jen znovu naformátuj v počítači na fat32.

sobol

Pravděpodobnější bude to co napsal George, ale také může být na tel. moc velká, můj umí „jen“ do 4GB a s 8GB psal taky že nemůže rozpoznat formát.