erevin

Co dělat s modrou smrtí?

Dobrý den, už několikrát se mi stalo, že mi na notebooku naskakuje modrá smrt. Hned poté se mi počítač sám zase zapne, ale zdá se mi, že se to stává vždy když se chci na něco podívat na prohlížeči Internet Explorer, jinak používám chrome. Jinak mám Windows 7. Nevíte čím to může být nebo jak se toho zbavit?

Odpovědi
Sarrow

Pokud máš legální Windows, tak nainstaluj updaty a service pack pro Windows

setapouch

Vypni si automatický restart při STOP chybě a dozvíš se příčinu.

anonym

Jsou dvě možné příčiny BSOD

  1. vadný HW (často se tak projevuje chyba RAM)
  2. ´nakopnutá´ instance Win

___
Takže si reinstaluj Win – a uvidíš, zda to pomůže a nebo bys měl notes reklamovat