Avatar uživatele
Kristaa

Co dělat s moc klapající podpatkem. Nejde to nějak „ztišit“?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, dědapetr před 4383 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Jedině dát gumové plátky na podpatky, ale jelikož ty co se nyní vyrábí jsou vyměnitelné na hřeb, tak to půjde těžko udělat. Mě osobně se líbí ,když podpatky klapou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Také se mi líbí, když podpatky klapou a „kováky“ si nechávám místo tradičních podpatků nasazovat. Když se ti to nezdá, jedině nalepit ševcovským lepidlem gumové plátky jak píše Hanulka, nebo nechat vyměnit celý podpatek, či koupit nové boty.
Marylin by ti dala! Ta prý nosila kováky ráda a navíc si dokonce nechávala jeden podpatek zámeřně trochu zkrátit, aby měla ještě houpavější chůzi.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Indiáni koňům balili kopyta do hadrů nebo látky, aby jim neklapala , když se potřebovali někam nepozorovaně dostat. Teoreticky by to mohlo zabrat i na podpatky :{)>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zajdi si do opravny obuvy. Patníčků na podpatky je spousta druhů a správný švec si s takovou banalitou lehce poradí. Plně Tě chápu, také jsem nesnášela, když jsem v práci vyběhla třeba na chodbu a díky „hlučným podpatkům“ to věděla celá budova.
Doplňuji:
Samozřejmě obuv bez obuvi – aby to husa kopla! To je zase ráno!!! A kde je do večera?

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Buď ráda,že tu aspoň něco klape.
Doplňuji:
Vyměnit podpatěnky za gumové.

Upravil/a: dědapetr

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ulomit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek