smugii

Co dělat s koťátkem aby přežilo?

Mám takový problém, narodila se nám koťátka (3) minulý týden. Dvě z nich zemřela. Jedno ještě žije a snaží se lézt. Matka ho sice kojí,ale ono pořád mňouká.. bojím se, že taky umře. navíc mu s bříška kouká asi pupeční šňůra,mám jí nějak odstříhnout?
Doplňuji:
Navíc ještě máme psa a ten za tím koťátkem pořád leze a přijde mi, že se o něj stará,skoro jako jeho táta:) asi to nevadí,že ne? (p.s.:rodiče o tom ví)

Nejlepší odpověď
anonym

  1. promluv si s rodiči!
  2. strč kočku s i kotětem do přepravky (s teplým pelíškem apod.) a navštiv veterináře

Další odpovědi
www

Nechal bych to na přírodě.
Veterinář sice poradí, většinou ale stejně dojde k úhynu o něco později má-li k němu dojít. To, že dvě ze tří nepřežila již signalizuje problém.
Zkušenost

mosoj

Postarej se aby kočka s kotětem měly někde svůj pelíšek a klid a nikdo je nevyrušoval. Kotě je malé zatím to nech na kočce. Později ( za 4 týdny) kotě pomalu od kočky odstavíš.

http://jamis-kocky.net/clan­ky/prikrmovani­.php?cislo_clan­ku=44