Supermáán

Co dělat s kamarádkou v autě, když jedeme někam daleko a nevíme jestli se budeme nudit nebo ne.. Děkuji za odpovědi. :))

13 let…

Nejlepší odpověď
bolak

Znáš hru „na přejetýho mikeše“?

Asi ji znát nebudeš, vymyslel sem ji já osobně teprve loni a pochybuju že by se tak rychle rozšířila. To se koukáš z vokýnka, a kdykoliv uvidíš kočku ve škarpě nebo rozmálzou na silnici, zařveš „mikeš“ a máš boda. Pokud zařveš a druhej hráč zahlásí mikeše taky, ale až po tobě, smíš mu dát facku. Jinak se hraje se klasicky do pětadvaceti na tři vítězný sety, stejně jako volejbal.

Až dorazíte s kámoškou na místo a nebude co dělat, tak mi napiš a já tě naučím hlemýždí člověče nezlob se.

Další odpovědi
venkovan

Někam daleko je co – hodina jízdy či půl dne či den.
V autě se nedá nudit – pořád je co sledovat a když ne, tak se nechá spát. Nicméně mužete hrát karty, deskové hry, pokud to snese řidič/řidička, tak i zpívat apod. Ve škole jsme na školním výletě hrávali na motor – tlačili jsme autobus když se mu rozbila převodovka.

Beer4Real

vsaďte se kdo rychlej exne flašu vodky

Lucijej

Já si do auta beru knížku, teda když neřídím, ale jinak většinou stejně cestu strávím pozorováním krajiny anebo vytuhnu :o)

huxa

počkat si, jestli se vážně budete nudit nebo ne

Rocker

Máte přenosné DVD, nebo PSP?Ty jsou na cesty nejlepší.

Kamionacka09

Tak si vzpomente na nas kamionaky ze mi takhle jedem porad.

manon

bolak: :D
Můžou hrát hlemýždí člověče nezlob se i dospělí? Já nevím, jestli se dnes večer nebudu nudit – jak se to hraje?

bolak

dospělí by se u toho právě nudili, musela bys bej vožralá a nebo zkouřená..

promiň :(

manon

bolak: Pracuju na tom, tak za hodinku budu :)

Lucijej

Jestli by to šlo, tak bych se taky přidala ;o)

bolak

ty más taky smůlu,,, :)

já sem hlavně zvědavej, jestli dostanu palec od briketky, ona často boduje kočičí odpovědi..

manon

:D Ta Ti dá, až přijde…