Avatar uživatele
sejtanka

Co dělat s dítětem při záchvatu vzteku?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, hanulka11 před 4796 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Dát nad vanu a osprchovat hlavu studenou vodou a má to okamžitý účinek

vyzkoušeno vždy to pomohlo

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Asi fakt ta studená voda.
Četla jsem takový rady jako obejmout a říkat mu, že ho mám ráda… kecy v kleci, autor nejspíš nikdy neviděl hysterčícího dvouletýho špunta, ono to už má pár kilo a v návalu vzteku vám to klidně natáhne… a ono to docela i bolí. Nebo nevšímat si a nechat vyzuřit – taky dobrý, ale když malej brácha tohle míval, byl schopnej mlátit hlavou do zdi a to pak jaksi nejde ho nechat, dokud ho to nepřejde. Naplácat na zadek taky absolutně nezabírá.
Někde jsem četla, že ta studená voda má efekt, protože se dítě šíleně lekne a prostě mu to nějak „přepne“ to dočasně vyzkratovaný přemýšlení…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Pokropit ho studenou vodou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kropitko

Každé dítě je jiné,,vím z vlastní praxe,,sama musíte přijít na to, co na něj zabírá,,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Moje máma by vzteklounovi ještě přidala,aby měl důvod brečet.Ale to nebude ten správný postup,i když na nás to platilo,když jsme byli malí.
To když kolikrát vidím jak se děcko vzteká,když mu máma nechce něco koupit,jé, to mě čerti berou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Někdy je dobré ho nechat vyvztekat, ale hlídat aby si neublížilo. Studená voda se kdysi doporučovala, dnes už prý moc ne.
Popravdě – dobrý, v pravý čas vysazený políček je lepší než dvacet doktorů. Ale to se s ohledem na práva dítěte nesmí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Nepíšeš, kdo má ten záchvat. Má-li ho to dítko, pak stopro funguje ta studená voda, ale v případě, že vztek postihuje tebe…Možná by to fungovalo taky. Zkus si to.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek