sejtanka

Co dělat s dítětem při záchvatu vzteku?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Dát nad vanu a osprchovat hlavu studenou vodou a má to okamžitý účinek

vyzkoušeno vždy to pomohlo

Další odpovědi
Terryle

Asi fakt ta studená voda.
Četla jsem takový rady jako obejmout a říkat mu, že ho mám ráda… kecy v kleci, autor nejspíš nikdy neviděl hysterčícího dvouletýho špunta, ono to už má pár kilo a v návalu vzteku vám to klidně natáhne… a ono to docela i bolí. Nebo nevšímat si a nechat vyzuřit – taky dobrý, ale když malej brácha tohle míval, byl schopnej mlátit hlavou do zdi a to pak jaksi nejde ho nechat, dokud ho to nepřejde. Naplácat na zadek taky absolutně nezabírá.
Někde jsem četla, že ta studená voda má efekt, protože se dítě šíleně lekne a prostě mu to nějak „přepne“ to dočasně vyzkratovaný přemýšlení…

ten který je

Pokropit ho studenou vodou.

kropitko

Každé dítě je jiné,,vím z vlastní praxe,,sama musíte přijít na to, co na něj zabírá,,

iceT

Moje máma by vzteklounovi ještě přidala,aby měl důvod brečet.Ale to nebude ten správný postup,i když na nás to platilo,když jsme byli malí.
To když kolikrát vidím jak se děcko vzteká,když mu máma nechce něco koupit,jé, to mě čerti berou

venkovan

Někdy je dobré ho nechat vyvztekat, ale hlídat aby si neublížilo. Studená voda se kdysi doporučovala, dnes už prý moc ne.
Popravdě – dobrý, v pravý čas vysazený políček je lepší než dvacet doktorů. Ale to se s ohledem na práva dítěte nesmí.

Děda Louda

Nepíšeš, kdo má ten záchvat. Má-li ho to dítko, pak stopro funguje ta studená voda, ale v případě, že vztek postihuje tebe…Možná by to fungovalo taky. Zkus si to.