IBI05

Co dělat s bolestma žaludku?

Ahoj, před týdnem jsem se velice přejedla. Snědla jsem spoustu věcí najedou a hlavně nevhodné kombinace. Už 2 týdny mám veliké bolesti žaludku, křeče průjmy. Je to opravdu velice nepříjemné dělala jsem si bylinkový čas jedla banány atd. Ale pořád mám stejný problém. Co dělat?

Nejlepší odpověď
brillant

Navštívit lékaře, jedině ten může dát po vyšetření fundovanou odpověď.

Další odpovědi
Andre5000

Dva týdny křeče a průjmy? A ještě jsi nebyla u lékaře? No to tě obdivuji…