PIRI PIRI

Co dělat s advokátem, který nebere telefony a neodpovídá na e-mail?

Dobrý den,co dělat s advokátem,který nereaguje na telefony,neodpovídá na maily,a vůbec dělá mrtvého brouka přitom má u sebe stále rozhodnutí ohledně proběhlé exekuce,které bych měla obdržet ale stále se tak neděje.Nevím na koho se obrátit zkoušela jsem snad vše…tímto mě poškodila nemohla jsem se odvolat pokud nepřevezmu rozhodnutí osobně může i tak nabít právní moci?Děkuji

Odpovědi
deny555

Tady je každá rada drahá,asi bych se obrátil na advokátní komoru popřípadě na exekutorskou.

standa

…a v jakém smluvním či právním vztahu je dotyčný advokát k vám ?

Pokud se jedná o advokáta, který vás na základě řádné plné moci zastupuje, tak soudní rozhodnutí může nabýt právní moci (marným uplynutím odvolací lhůty) i bez vaší aktivní osobní účasti.

Možná odpovím zjednodušeně, ale proč za dotyčným advokátem nezajdete osobně ?