co dělat při ztrátě výučního listu?

Nejlepší odpověď
anonym

zajít na školu kde jste se vyučil,tam vám dají bud kopii,nebo přímo poradí

Další odpovědi
mosoj

Když za minulého režimu hledal výuční list 1. tajemník ÚV KSČ Miloslav Jakeš tak téměř celou Prahu rozkopali a stejně ho nenašli.

Takže aby se vám nestalo totéž udělejte to co vám radí burak. Bude to ale za nějaký penízek. Buď to bude tam, nebo to bude uložené v nějakém místně příslušném archivu.

Zd3n3K

Škola by tyto informace měla mít archivovány, takže v případě žádosti vyhotoví nový VL. Nebude to zadarmo, ale není to neřešitelná situace. Kontaktovat danou školu, a zjistit postup přímo od školy.

sip

potrebuji vyucni list ..ztrata

sip

potrebuji vyucni list ..ztrata

sip

potrebuji vyucni list ..ztrata

sip

potrebuji vyucni list ..ztrata

sip

potrebuji vyucni list ..ztrata

sip

potrebuji vyucni list ..ztrata