pavlina70

Co dělat při vestibulární neuronitidě?

Jak si počínat při závrátích způsobovaných touto nemocí? Chce to spíš klid nebo opak?_ Cvičit habituační cviky i po týdnu „motání se“ nebo jen na začátku? Kolik mg betahistinu či jiného léku denně to chce apod. Za jak dlouho jste se zbavili závratí, vacelo se vám to apod… Samozřejmě se optám i svého lékaře při další kontrole. Pavlína

Nejlepší odpověď
ten který je

Možná bude lepší když se zeptáte odborníků aby Vám někdo sice nechtíc ale přesto špatně neporadil.Zde uvádím odkaz.

Zdroj: www.ordinace.cz