Amie

Co dělat při teplotě 35,1?

Je mi špatně od žaludku, zima a třští mě hlava. Teploměr ukazuje 35,1 pokud není rozbitý. V puse dokonce 34,5. Nemáte nějaká doporučení?

Nejlepší odpověď
Sůwa

1/ vypůjčit si jiný teploměr
2/ zavolat RZ
3/ poptat se na cenu Pohřebních služeb

Další odpovědi
Drap

Teploměr zřejmě nebude ukazovat přesně. V každém případě vlézt pod peřinu a pít hořký ,horký čaj.

venkovan

Sůva má pravdu až na detail – cena pohřební služby tě už zajímat nemusí.

briketka10

http://diskuse­.doktorka.cz/niz­ka-telesna-teplota/archiv/0/

tak nízká teplota není nic neobvyklého, spousta lidé s ní žije normálně..

kamila44444

Může to být ZIMNICE. Zkus si změřit teplotu jiným teploměrem.Pokud bude ukazovat stejně, tak lež v peřinách a pij horké čaje.