Mikael***

Co dělat při skřípnutém nervu na prsu na levé straně? :/

Zdravím, dnes jsem se probudil a mám jakoby natáhlý sval, skříplý nerv či tak něco na levé straně na prsou… Při dýchání mě to nebolí, jen při různých pohybech.. Leze mi to na nervy a nemám čas si zajít k doktorovi. Nemáte někdo nějaký trik na prokřupnutí, uvolnění či tak něco? Díky moc! :)

Nejlepší odpověď
anonym

Takovýhle problém může vyvolat i pootočení žebra. Takže to chce leh na záda, levou ruku pod hlavu a hodně z hluboka prodýchávat do plic a do místa, kde to bolí. Zkuste střídat mírné a prudké nádechy. Potřebujete uvolnit místo, odkud se bolest šíří dál. Pomohla by na to klasická masáž(sportovní) zakončená dechovými cvičeními při vzpažení obou rukou.
Bude-li stav nezměněn i po tomto prodýchávání a procvičení, zajděte na masáž.