Co dělat při obdržení žádosti o tel. číslo – když jsem to já, kdo cosi chce?

Přijde mi blbé poslat číslo někomu, po kom oficiálně cosi chci (schůzku/…) a následně vyčkávat na telefonní kontaktování jím initializované. Avšak zase mi přijde logické, že když to chci po přespříliš zaměstnaném, on nemusí mít stále čas, pročež zavolá, jak mu to vyjde. Jak se k tomu staví etika/etiketa? (Když budu chtít projevit zvýšený zájem/…)

Odpovědi
anonym

Ty něco chceš – takže ty bys měl respektovat podmínky toho, po němž to chceš.

ivzez

Odpovědět a sdělit požadované.